Верное составление структуры сайта

Вірне складання структури сайту

Пристрій структури сайту відповідає за дві головні складові успіху проекту. Від того, наскільки правильно буде побудований сайт залежить комфорт користувачів. Якщо структуру розробили невірно, є не дуже комфортна навігація при пошуку клієнтами потрібної категорії або підкатегорії і тоді їм не захочеться сидіти на сайті протягом тривалого часу. Вони закриють вкладку і забудуть про вашу пропозицію.

Структура ресурсу - це головний технічний інструмент, як вважають творці сео. Неправильне створення структури проекту істотно ускладнює процес просування відвідувачів на сайті. Тому, розробляючи архітектуру проекту, потрібно зробити аналіз розміщення будь-якого розділу з підрозділами. Потрібно задоволення потреб кожного користувача, відповідність вимогам роботів пошуку.

На жаль, точного визначення щодо того, як повинна виглядати структура немає. Вона залежить від типу сайту, семантичного ядра, цільових відвідувачів. Тому весь час буде індивідуальною. Однак існують рекомендаційні типи структур, а також основні правила по її розробці. Про це і поговоримо в нашій статті.

Що таке структура сайту і в чому її важливість


Кожен проект сайту має структуру, яка є логічним побудовою кожної сторінки ресурсу. Потрібно розробити схему сайту, за якою визначається напрямок до папок, будь-якої категоріям, підкатегоріями, картками товарів, якщо вони є. Під навігацією в ресурсі розуміють кілька URL, які збудовані логічним способом і в конкретній послідовності. Структура і семантичне ядро ​​мають взаємний зв'язок. Воно говорить про те, скільки папок з документами має бути в проекті. Тому, зробивши вибір семантики, можна розробити кілька ескізів схем будови будь-якого сайту.

Якщо сказати простою мовою, то структура ресурсу можна порівняти з супермаркетом. При відвідуванні магазину, відвідувачі хочуть побачити всередині відділу наявність пакетів з молоком в молочному відділі, буханки хліба всередині хлібного. Варто погодитися, що коли наявність товару є всередині належного відділу, не потрібно бродити по всьому магазину, щоб його знайти. Аналогічно і зі структурою. Якщо споживач не знайде необхідний йому товар в очікуваної їм категорії, він піде до ваших конкурентів. В цьому і полягає важливість схеми з точки зору споживчого фактора

Створення оптимальної структури сприяє відмінному сео-просування


Механізм пошуку ходить по посиланнях сайтів. Чим чіткіше буде складена структура сайту, тим протягом коротшого часу механізм пошуку буде витрачати ресурси, швидше проведе обхід сайту. Це призведе до найбільш швидкої його індексації. Крім цього, вірно і логічно розташовані тексти на сайті можуть виявитися в індексі пошуку на новий день. Значить, структура має прямий вплив на ранжирування сайту. Чим вона виявиться кращою, тим якісніше пройде процес індексації. Це невід'ємний фактор для сео просування.

Треба пам'ятати про розподіл посилань всередині на кожній сторінці, яке здійснює компанія Махаон. Без внутрішньої посилань на сторінки не йде індексація з ранжируванням, тому що системи пошуку приймуть рішення, що такі сторінки поганої якості і мають малий авторитет. Крім усього, більш значущі сторінки повинні мати більшу вагу. Проекти, що мають правильну структуру, здатні розподіляти масу посилань всередині по кожній сторінці, відповідно до їх значимості для користувача, і для просування. Так, це вплине на процес ранжирування.
Зробити настройку цього результату видачі власними силами майже не реально. Алгоритм пошуку сам зробить формування цієї функції, з огляду на структуру, довіру системи пошуку до ресурсу, більш популярних категорій або розділів ресурсу.

Пошуковики довіряють сайту з хорошою структурою


Система пошуку проведе аналогію між проектом і ставленням користувачів до нього. Чим більш привабливим сайт стане для споживача, тим привабливіший він і для систем пошуку. Коли механізм Гугла помітить наявність поганого показника коефіцієнта кліків, тоді він знизить рейтинг проекту. Це погано позначається на просуванні і пошуковій видачі сайту.

Від структури залежить кількість замовлень. Коли відвідувачі комфортно відчувають себе на сторінках ресурсу, їм захочеться провести на сайті більше часу, що зменшить відсоток відмов. При оформленні замовлення алгоритм пошуку неодмінно це вирахує. У сайту відбудеться збільшення рейтингу і поліпшення позиції при видачі пошуку.

Наявність правильної структури сфокусує користувача на скоєнні головних дій на сторінці сайту. Вона виключає появу труднощів, коли людина шукає необхідну для нього сторінку. В протилежному варіанті, це зменшить конверсію, тому що користувачі не зможуть знайти того, що шукають. А значить, користувач так і не стане клієнтом сайту.

Які структури мають сайти. Різноманітність ієрархічних рівнів з класифікацією
Коли є наявність ядра семантики, є поняття про інформацію, яку необхідно розмістити в межах ресур

Обсудим ваш Проект?

Зробити замовлення

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод

Задати питання

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод