Дизайн сайтів

Дизайн сайтів

Зробіть свій вибір

Зробіть свій вибір

Унікальний дизайн

Якщо ви хочете зробити сайт, вам потрібен буде грамотно оформлений веб-дизайн. Перед замовлення, не зайвим стане знайомство з основними тенденціями в цій сфере.Хороший дизайн створює імідж компанії. Ми надамо три варіанти і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.

Дизайн бізнес-сайту

Наше місто залишається великим бізнес-центром країни, ділове життя тут розвивається особливо активно. Проблема просування власної справи стоїть гостро, а конкуренція досить висока, і послуги професіоналів будуть як не можна до речі.

Дизайн інтернет-магазину

Важливо зрозуміти, що ж хоче бачити відвідувач на першій сторінці. Основне - йому потрібно дізнатися, що саме ви продаєте. Причому у кожної сторінки, на яку здійснюється перехід, всього 3 секунди для того, щоб переконати відвідувача залишитися. Саме з цього наші фахівці продумують в дизайні все до дрібниць.

Дизайн моб. додатків

Ми створюємо унікальні дизайни додатків, сайтів, інформаційних порталів. При цьому враховує психологія відвідувача, його реакція на ті, чи інші елементи, кольори, деталі.

Адаптивний дизайн

Адаптивним сайтом можна користуватися з будь-якого пристрою, що підвищує зручність переходу між сторінками. Адаптований сайт під смартфони, при завантаженні виглядає красиво, зберігає свій дизайн і структуру.

Responsive дизайн

Це різновид підготовки дизайну, що представляє собою тільки «гумовий» макет, тобто макет, який трансформується в залежності від ширини екрану. При зменшенні ширини такої сторінки весь контент плавно стискається, структурні елементи зменшаться відносно один одного.

DESIGN
Вартість

Вартість


Дизайн головної сторінки (ПК)
Розробляється дизайн головної сторінки тільки для ПК.
5 800 грн
Дизайн головної сторінки (Всі пристрої)
Розробляється дизайн головної сторінки для ПК, планшета і мобільного телефону.
10 500 грн
Дизайн додаткових сторінок сайту (ПК)
Розробляється дизайн тільки для додаткових сторінок ПК.
3350 грн/стр
Дизайн додаткових сторінок сайту (Всі пристрої)
Розробляється дизайн для додаткових сторінок ПК, планшета і мобільного телефону.
4 200 грн/стр

Лишились питання?

Зробити замовлення

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод

Задати питання

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод