Наші ціни
Вартість Розробки

Вартість Розробки


Головною особливістю Landing page є те, що вона містить якийсь заклик до дії і надає відвідувачеві тільки ту інформацію, за якою він прийшов на даний сайт.
30 000 грн
Це ідеальне рішення для бізнес-задач, для тих, хто цінує свій час і свої гроші. Такий сайт підійде як для корпорації, так і для маленького підприємця, скажімо для репетитора. Він підійде всім!
44 000 грн
Це найкраще рішення для фірм, які дбають про свій імідж. Яскравий і привабливий дизайн, зручна форма комунікації з клієнтами, постійно оновлювана стрічка новин - це все те, що позитивно працює на репутацію.
59 000 грн
Відмінне рішення для компаній, у яких перелік товарів і послуг становить не одну сотню друкованих сторінок. Ми допоможемо створити електронний каталог і розмістити його в Інтернеті.
68 000 грн
Головною перевагою інтернет-магазину є відсутність орендної плати за торгове приміщення. На віртуальній вітрині помістяться десятки тисяч товарів з хорошими фотографіями і докладним описом.
80 000 грн
Це будь-який сервіс або маркетплейс, який розробляється індивідуально по вашим бажанням. Це може бути дошка оголошень, біржа фріланса або взагалі соціальна мережа.
від 100 000 грн
Вартість Просування

Вартість Просування


Це величезний перелік робіт, який включає в себе всі існуючі варіанти інтернет реклами і представлений у вигляді однієї послуги для замовника.
від 7900 грн/місяць
Є основним інструментом для отримання цільових відвідувачів з пошукових машин Google і Яндекс з найбільшою ефективністю.
від 2200 грн/місяць
Управління репутацією - це наповнення інтернет ресурсів позитивними відгуками про компанії, сайтах, послуги, а так же применшення негативних.
від 600 грн/місяць
Головне завдання, яке вирішує просування в соціальних мережах (SMM) - це створення каналу комунікацій з існуючими та потенційними клієнтами.
від 2400 грн/місяць
Одна з найбільш стрімко розвиваються форм інтернет-реклами, дозволяє розміщувати текстові, графічні рекламні оголошення в пошукових системах Google, Яндекс і на сайтах-партнерів при відповідно змісту оголошення.
від 4000 грн/разово
Це комплекс заходів спрямованих на підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах.
від 1000 грн/сторінка
Вартість Послуг

Вартість Послуг


Якісний дизайн підкреслює унікальність сайту, програми, програми, компанії, послуги і виділяє її з іншої маси подібних того ж напрямку і робить її впізнаваною як в очах споживачів, так і в очах партнерів.
від 15 000 грн
Вже сьогодні кожен другий користувач заходить в інтернет за допомогою мобільного пристрою, при цьому вони активно роблять онлайн покупки в інтернет-магазинах, шукають і замовляють потрібні послуги.
80 000 грн
Фірмовий стиль підкреслює унікальність компанії, виділяє її з іншої маси подібних того ж напрямку і робить її впізнаваною як в очах споживачів, так і в очах партнерів.
від 9000 грн
Для забезпечення стабільної та безпечної роботи сайту, після створення потрібна обов'язкова його підтримка.
650 грн/година
Комплексний аудит сайту - це загальний аналіз ресурсу, який допомагає знайти технічні проблеми в його роботі, поліпшити характеристики сайту для пошукових систем і користувачів.
від 5200 грн
Хостинг - послуга з надання обчислювальних потужностей для фізичного розміщення інформації на сервері, що постійно перебуває в мережі Інтернет.
від 1000 грн
Під час або після розробки сайту, клієнт часто стикається з проблемою недоступності або небажанням попередніх розробників подальшу співпрацю з розвитку або збільшення функціональності створеного сайту.
650 грн/година
Це адреса вашого сайту, тобто набір символів, за якими можна знайти ресурс.
від 320 грн
Контент — это тот же товар. Если вы хотите привлечь заинтересованную аудиторию, нужно публиковать те материалы, которые удовлетворят ее потребности.
від 650 грн
Якщо ви знайомі з поняттям SEO, то розумієте, що копірайтинг - це важлива частина внутрішньої оптимізації сайту. Пошукові роботи визначають релевантність (відповідність) певної сторінки веб-ресурсу запитом користувача за наявності на ній цих самих запитів.
від 650 грн
Вартість Fintech

Вартість Fintech


На такому сайті користувач може залишити заявку на кредит і отримати його в точці видачі кредитів оф-лайн.
100 000 грн
Сервіс по видачі кредитів он-лайн, зручно швидко і неймовірно вигодно.Універсальная система скорингу забезпечить надійність ваших позичальників.
200 000 грн
Р2P-кредитування - це механізм запозичення грошей між фізичними особами за допомогою спеціальних онлайн-майданчиків. Його суть в тому, що люди можуть позичати їх один одному без залучення фінансових інститутів
200 000 грн
Зручна система для управління вашим бізнесом. Десятки модулів і напрацювань. Статистика завжди під рукою.
100 000 грн
Впровадити нову систему скорингу тепер просто як ніколи, звертайтеся в веб-студію Махаон і ми вам допоможемо.
50 000 грн
Інтеграція з різними організаціями для оцінки позичальника: УБКІ, МБКІ, ПВБКІ ...
35 000 грн
Наші фахівці готові прийти вам на допомогу в будь-який время.Удобная система комунікації в нашій CRM системі дозволить швидко вирішувати виниклі питання.
650 грн/година
Налаштуємо взаємодію вашого сайту з будь-яким сервісом.Залишайте заявку і ми домовимося!
30 000 грн
Вартість Готового рішення

Вартість Готового рішення


Готове рішення включає в себе сайт з унікальним дизайном і адаптивної версією під всі типи пристроїв. Величезна кількість напрацювань, модулів, робочих кейсів і консалтинг для успішного запуску.
від 35 000 грн

Щасливі клієнти

Щасливі клієнти

Обговоримо ваш Проект?

Зробити замовлення

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод

Задати питання

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод