Фірмовий стиль

Фірмовий стиль

Особливості

Особливості

Розробка логотипу

Пропонуємо послуги створення оригінальних дизайнерських логотипів для підприємств, організацій, фірм будь-якого виду діяльності. Ми надамо три варіанти і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.

Дизайн візитної картки

Хороший дизайн візитної картки створює імідж компанії. Ми надамо три варіанти і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.

Дизайн фірмового бланка

Текст на фірмовому бланку говорить про серйозність листа, його приємніше читати, та й виглядає він куди вагомішим. Важливість ролі фірмових бланків в ділових відносинах незаперечна. Ми надамо три варіанти і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.

Дизайн папки

Для підвищення іміджу компанії пропонуємо розробку дизайну фірмової папки. Ми надамо три варіанти і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.

Дизайн буклета

Пропонуємо створення дизайну фірмового буклета. Вартість залежить від складності та формату буклету, що розробляється.

Дизайн конверта

Фірмовий конверт підкреслить серйозність компанії в очах партнерів і клієнтів. Ми надамо три варіанти і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.

STYLE
Вартість

Вартість


Розробка логотипу Тариф "3"
Пропонуємо послуги створення оригінальних дизайнерських логотипів для підприємств, організацій, фірм будь-якого виду діяльності. Ми надамо 3 варіанти і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.
4 300 грн
Розробка логотипу Тариф "6"
Пропонуємо послуги створення оригінальних дизайнерських логотипів для підприємств, організацій, фірм будь-якого виду діяльності. Ми надамо 6 варіантів і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.
5 500 грн
Дизайн візитної картки
Хороший дизайн візитної картки створюють імідж компанії. Ми надамо три варіанти і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.
2 600 грн
Дизайн буклета
Буклет - один з популярних і затребуваних видів рекламної поліграфії. Це аркуш паперу, що містить інформацію на обох сторонах, складений в один або кілька разів.
2 600 грн
Дизайн конверта
Фірмовий конверт підкреслить серйозність компанії в очах партнерів і клієнтів. Ми надамо 2 варіанти і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.
2 600 грн
Дизайн фірмового бланка
Текст на фірмовому бланку говорить про серйозність листа, його приємніше читати, та й виглядає воно куди вагомішим. Ми надамо три варіанти і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.
2 600 грн
Дизайн папки
Для підвищення іміджу компанії пропонуємо розробку дизайну фірмової папки. Ми надамо один варіант і обраний буде доопрацьовано згідно коментарів і побажань.
2 600 грн
Дизайн e-mail шаблону
Для підвищення ефективних розсилок електронних листів пропонуємо створення дизайну шаблону електронного листа.
2 600 грн

Лишились питання?

Зробити замовлення

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод

Задати питання

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод