Создание сайта за 5 минут

Створення сайту за 5 хвилин

Тепер простір в інтернеті потроху продовжує перетворюватися в комфортну майданчик, яку використовую прогресивні підприємці, щоб розвивати власний бізнес. В якості головного інструменту вони, зрозуміло, власним ресурсом, який може створити Веб студія Махаон. Професіонали, які мають досвід у веденні бізнесу на просторах інтернету, радять спершу спробувати зайнятися створенням свого сайту, використовуючи безкоштовний хостинг, щоб випробувати себе підприємцем і пристосуватися до безкоштовного ведення сайту.

Багато людей приймають рішення, що потрібно витрачати зайву суму грошей для того, щоб оплатити хостинг, власний домен, дизайн з контентом. Але, зробити тест своєї ідею в бізнесі можна, нічого не вкладаючи. Про те, як правильно це виконати, треба дізнатися, з чого складається сайт.

Протягом п'яти хвилин створювати сайти легко. Однак, для цього потрібно поняття про термінологію, якої потрібно користуватися під час цього.

Структура сайтів.


Доменом називається назву ресурсу, який купується. За середньою ціною тепер за рік користування ним доведеться віддавати приблизно триста п'ятдесят гривень.

Доменною зоною називається комбінація букв, які йдуть за найменуванням сайту, наприклад, com, ru, ck, net.

Хостингом називається місце, де розташується створюваний ресурс. Це сховище для папок, які будуть закладені в движку.

Движок є текою, яка містить інші папки з файлами різного формату. Там потрібно написання НТМЛ коду, йде створення сайту. Будь-якому файлу необхідно нести відповідальність за окремі функції ресурсу, шаблон, можливості, помилки.

НТМЛ код, вірно прописані букви, на які покладається відповідальність за те, що буде відбуватися на сторінках сайту, колір, місце знаходження кожного елемента.

Шаблон використовують в якості теми для нового сайту. Можна робити вибір кольору, розташування. Також є можливість зробити установку готового шаблону. Потім трохи виправити його так, як це необхідно.

Модулем називається доповнення. Наприклад, хочеться, щоб на сайті з'явилася функція кнопка вгору. Тому, варто зробити завантаження модуля, який можна відшукати на сторінках офіційного ресурсу, якщо потрібно створення інтернет магазинів.

У вордпресс і джумла модулі називають плагінами.

Локальним сервером називають програму, яку можна просто встановити на сайті, створюють сервер, де буде зберігатися сайт. Він відсутній в інтернеті, хоч і відкриється за допомогою браузера. Можна керувати сайтом, виконувати що завгодно. Видно він буде лише господареві. Після того, як сайт повністю буде приготовлений, можна розмістити його на хостингу в інтернеті.

Під контентом розуміють вміст ресурсу. Та інформація, яка на ньому розміщена, називається контентом. Статті, відео, відгуки, зображення. Те, з чого він складається.
Абсолютно не кожен підприємець використовує безкоштовно хостинг, щоб пройшло якісне просування сайтів. Коли потрібен серйозний сайт, який має широку аудиторію з відвідувачами і далі заплановано формувати бренд або марку торгівлі, тоді радять займатися створенням сайту, скориставшись платним хостингом. Так як бренд є тим, що обіцяють.

Чи завжди корисний безкоштовний хостинг.


Однак, коли необхідний сайт у вигляді візитки, тоді можна користуватися безкоштовним хостингом. Безкоштовно можна здійснювати розробку різних тематичних форумів, сайтів під рекламу, інформаційних сторінок для великої аудиторії.

Треба враховувати наявність того фактора, що створювати сайт ресурс без витрачання грошей, залишаючись в якості єдиного і незмінного його господаря, не вийде. Як завжди, фірми, які надають безкоштовно хостинг, досить часто безкоштовно і домен в якості подарунка, можуть в повному праві бути як господарі будь-якого, що створюється сайту, в межах їх сервера.

Обсудим ваш Проект?

Зробити замовлення

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод

Задати питання

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод