Продвижение сайта: зачем всё это?

Просування сайту: навіщо все це?

Напевно ви вже знаєте (або здогадуєтеся) про те, що сайт потрібно розкручувати і його потрібно просувати. Але навіщо?
Це потрібно в першу чергу для того, щоб про вас дізналися, щоб вас знали і щоб вашими послугами користувалися. Іншими словами, текст ви змушуєте працювати на свою впізнаваність.

Просування сайту і його розкручування робиться в двома шляхами. Але краще застосовувати обидва - для досягнення найкращого ефекту.

Перший шлях - насичення текстів сторінок ключовими фразами, які будуть відповідати пошуковим запитам ваших потенційних клієнтів. Наприклад, якщо ви продаєте квіти в Києві, то доцільно буде наситити тексти на сайті ключовий фразою «купити квіти Київ». Але з якою частотністю це робити? І як правильно це робити, щоб пошукові роботи не занесли сайт в бан? Для цього й існують СЕО-фахівці, які з легкістю за короткий період допоможуть отримати кращі статистичні результати не тільки в кількісному розрізі, а й в якісному.

Другий шлях трохи складніше - це розкрутка через соціальні мережі. Тут потрібно застосовувати таргетингової рекламу, френдинг, впровадження в новинні стрічки і інші способи СММ-технологій. Все це дуже цікаво і, здавалося б - просто. Але насправді, все не так вже й легко - потрібно орати. Саме тому всёгда краще звернутися до фахівців.

ПОРАДА. Для того, щоб бути максимально об'єктивним у вимірах розкрутки сайту, перед початок процесу просування варто скопіювати дані лічильників і перевіряти їх потрібно щотижня - таким чином ви зможете відслідковувати тенденції та вибирати максимально відповідний для вас шлях.

Обсудим ваш Проект?

Зробити замовлення

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод

Задати питання

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод