Как правильно сделать выбор доменного имени

Як правильно зробити вибір доменного імені

Ім'я домена є адресою сайту. Це знак впізнання, ідентифікація організації. Домен є сильним інструментом в маркетингу. Навіть за допомогою єдиного слова, з якого складається доменне ім'я, можна зробити значний вплив на результат рішення користувача побувати на сайті. Він задумається, чи варто відкрити його. Відвідувач матиме свою думку про бренд, надовго його запам'ятає.

Тому має значення точне складання унікального, нескладного, легкого імені домена, яке просто запам'ятати. Потрібно, щоб воно допомагало в розкритті ідеї розвивається бізнесу. При першому погляді на нього у користувачів має з'являтися довіру і інтерес.

Яке значення має домен під час сео просування
Домени впливають на сео просування. Будь-який веб розробник про це знає. Зараз є можливість вибрати доменне ім'я для сайту, яке принесе ефект в сео. Його повинна правильно сприймати і ранжувати система пошуку.

Яким чином перетворити домен в сильний інструмент просування сайту?
Доступним і ефективним варіантом вирішення, коли необхідно створення сайтів, стане застосування назви бренду для домену. В першу чергу, таким його швидше зможуть запам'ятати споживачі. Так, ім'я домену буде ефективно проранжувати пошукачем, завдяки методу навігації в пошуку. Процес пошуку з навігацією застосовується, коли користувач вводить назву організації або бренду в рядок. Під час пошуку пошуковик створює взаємну зв'язок між запитом, доменом і вмістом сайту. Тому, коли будуть введені назви фірми, пошукова система стане видавати такі варіанти посилань на сайт, якими цікавиться споживач.

Коли планується просування сайту за допомогою сео, потрібно перш за все купити домен, який володіє відмінним показником індексу для цитування і не так давно став вільним. Цей домен здатний швидко забезпечити сайт клієнтами. Для перевірки всіх факторів ефекту домену потрібно застосовувати спеціальні сервіси.

З чого складається ім'я домену
Домен складається з окремих слів, які поділяють точки. За кількістю слів можна визначити, до якого рівня належить ім'я домену. Воно буває другим, третім, четвертим. Буває й більше рівнів.

Зона домену, яка належить до третього рівня, використовується рідко.

Умовно адреса ділиться на три головні частини.
Безпосередньо найменування сторінки, фірми, бренду.
Наявність поддомена не обов'язково. Його не завжди треба використовувати. Він застосовується, щоб відокремити інформацію. Наприклад, у варіанті адреси forum.yandex.ru під словом forum мається на увазі піддомен. З його допомогою відвідувач дізнається про те, на який тематичної сторінки проекту він виявився.

види доменів
Домени, що належать до першого рівня, діляться на державні і загального призначення. Часто користуються службовими доменами. Однак, їх застосовують лише на спеціальних ресурсах. Доменні імена, що входять в категорію із загальним значенням, діляться на види доменів, що розділяються відповідно до ознаками. Конкретно, це мовно-територіальний, культурний і тематичний ознаки.
У мовно-територіальних іменах ресурсів є дві літери. Вони кажуть про те, що ресурсом охоплені мешканці, що знаходяться в одній державі. ua, ru, uk, us, eu. Деякі такі зони для тих, хто проходить реєстрацію, мають певними вимогами. Наприклад, в межах України дозволяється здійснити реєстрацію домену лише тоді, коли є однойменна марка торгівлі. Іншим країнам можна пройти реєстрацію доменних імен в будь-якій зоні. Це підійде, навіть коли розвитком бізнесу займаються на території іншої країни.

У територіальних зонах є зони субрегіонального типу. Їх застосовують тоді, якщо проект призначається цільовим трафіку, користувачам, які живуть в межах певного регіону. На території України для будь-якої області є наявність своєї субрегіональної зони: dp належить Дніпру, kh - Харкову, kiev - Києву.
Культурно-тематичні домени складаються з трьох і більше букв і свідчать про те, що сайт належить до конкретної тематики. Вибирати такий домен слід тільки в тому випадку, якщо сайт повністю або хоча б в великому перевазі відповідає обраної тематики.

Не так давно відбулася поява зон для доменів .sexy, .photo, .studio. Однак, поки про їх застосування фахівці з сео ведуть суперечки. Щодо ефекту є різні думки, якщо потрібно просування сайтів. Тому ними не радять користуватися.

У доменах, які належать до третього рівня, поєднана територіальна, і тематична приналежність. Наприклад, net.ua свідчить про те, що організація, яка займається послугами зв'язку, діє в Україні. Окремі суміжні зони мають певний ліміт для реєстрації. Наприклад, реєстрацію домену edu.ua можна здійснити лише вищим навчальним закладам з акредитацією не меншою, ніж третій рівень.

Вибір зони домену є значущим рішенням, до якого треба підійти з відповідальністю. Потрібно віддавати перевагу таким зонам з тематичної приналежністю

Обсудим ваш Проект?

Зробити замовлення

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод

Задати питання

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод