Как правильно оформить сайт для кафе или бара

Як правильно оформити сайт для кафе чи бару

Кожна людина любить добре поїсти. Коли приймається рішення вибору нового ресторану або кафе, тоді, в першу чергу, відкривається система пошуку, пишеться запит. Потім починається аналіз сайтів кафе з ресторанами. Що вони можуть показати? Як правило, місце розташування закладу, розклад графіка роботи, фото залу. Однак, чи достатньо такого?

Відмінний проект, зроблений для бару, ресторану, кафе або закладу, в якому роблять чебуреки здатний відпрацьовувати не гірше, ніж Лендінзі високою конверсії. В основному, треба мати поняття, яким чином подається інформація, якого дизайну проекту віддати перевагу і в деталях розробити елементи, які мотивують відвідувачів ресурсу заходити в приміщення закладу.
Є проекти, здатні підірвати рівнем продажів або наявністю можливостей.

Якими повинні бути сайти ресторанів або кафе?
Будь-сайт - це візитна картка барів, ресторанів, кафе. Чи стане логічним, що за допомогою нього приміщення закладу повинно бути представлено правильно і добре. Його треба оформити просто, комфортно. Коли сайти створять не зовсім приємне думку, тоді не кожна людина захоче піти в такий заклад.

Хіба хочеться перебувати в ресторані, сайт якого виявиться абсолютно позбавленим смаку, похмурим? У ньому відсутні приємні емоції, немає приводу для того, щоб набрати телефонний номер і уточнити подробиці. Він відштовхує, а єдиним бажанням при перегляді головної сторінки цього сайту стає закрити вкладку в браузері.
Тому створення проекту потрібно приділяти більше уваги.

Оформлення проекту ресторану або кафе
Оформлення кафе чи ресторанів повинно мати абсолютну відповідність темі та духу закладу. Сайт повинен володіти унікальністю. Як головний фон можна застосувати фотографії з їжею. Доведено, що апетитні знімки зі стравами, які готують всередині ресторану, зроблені яскраво і красиво, стануть як відмінний мотиватором для замовлення. Тут, основним є те, щоб фото мало високу якість. По-іншому реально просто псується сприйняття, якщо знімки другого сорту.

В якості головного фону бажано віддати перевагу відеоряду. При цьому потрібно, щоб він не навантажив ресурс, не вплинув на величину швидкості завантаження
Оформлення дизайну повинно бути унікальним, викликати більше позитивних емоцій і вражень.

Який пристрій структури має сайт
Розробляючи сайт, треба обдумати його структуру і навігацію. Сайт повинен мати просту, логічну структуру, щоб відвідувачі інтуїтивно розібралися в пошуку цікавої для них інформації, вивчили меню, вибір замовлення. Крім усього, структуру, яка складена вірно, нормально сприйматиме алгоритм пошуку. Він швидше перегляне сторінки, зробить індексацію сайту.

Навігацію треба оформляти просто і зрозуміло. Усередині головного меню повинні міститися основні категорії.
Це допоможе у швидкій орієнтації на сторінках сайту, в пошуку того, що цікаво відвідувачам.

В наявності унікальної торговельної пропозиції потребуватиме будь-який сайт, мета якого - швидка, вигідний продаж великої кількості товарів. Однак, для проектів спільного харчування УТП (унікальна торгова пропозиція) - це їх перлина. Використовуючи його, можна з точністю і лаконічністю розповідати, в чому кафе має відмінності від конкурентів. За допомогою унікальної пропозиції торгівлі можна викликати бажання добре поїсти.
Тому неодмінно варто присвятити більше часу створення унікальної торговельної пропозиції і зробити створення сайту каталогу.

Наявність функцій на сайті
Це неправильно, коли доводиться думати, що на сайті бару, кафе чи ресторану буде тільки інформація про заклад, графік роботи, число місць для посадки. Без сумніву, зміст інформаційного контенту має значення. Однак, потрібно не обходити стороною і функціонал. Пропрацювавши функції, ресурс можна використовувати в якості потужного інструменту для продажу. Займатися продажами з його допомогою можна не тільки в режимі оффлайна, а також в онлайні.

Меню з вартістю
Його потрібно винести як окрему категорію, щоб краще пройшла розкрутка сайтів. Будь-яка наявна позиція страви всередині меню прив'язується до фото. Можна використовувати лідогенерірующую кнопку при замовленні, коли заклад займається доставкою додому.

Використання форми із замовленням або бронюванням
Треба дати можливість кожному клієнту в межах режиму онлайн виконати бронювання столів або замовлення. Це суттєво полегшить діяльність персоналу.

Форма з відгуками
Потрібно створити наявність можливості залишити відгуки на сторінці сайту. Така форма стане відмінним інструментом, щоб мати зворотний зв'язок з клієнтами, а також може діяти в якості блоку довіри.

Прогрес інтеграції з соціальними мережами
Варто збільшити цільовий трафік, використовуючи інтеграцію соціальних мереж на сайт. Це стане вірним способом збільшення впізнаваності.

оптимізація сайту
Навіть коли зроблена розробка сучасного креативного сайту для кафе, бару чи ресторану, про нього може бути невідомо цільової аудиторій,

Обсудим ваш Проект?

Зробити замовлення

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод

Задати питання

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод