Бесплатные программы для создания сайтов

Безкоштовні програми для створення сайтів

Можливо, майже всяке творче справу вимагає правильного підходу. Після того, як буде покладено вірне початок, потім весь процес йде швидше. До того моменту, поки це не розпочато, можна сидіти дуже довго, нічого не робити, придумуючи кожна дія. Сутність цього принципу має дію, коли треба створити сайт. Якщо відсутня планування під час розробки сайту, ніж починати, що в якій послідовності робити, тоді створення проекту може не відбутися.

Спершу потрібно розібратися, навіщо робиться сайт, для якої мети? Ймовірно, він стане особистим блогом? Сайтом фірми? Магазином в інтернеті? Інформаційним сайтом за аналогічною темі?

В цілому, потрібно розбиратися, про що потрібно створити сайт, в чому буде відмінність від інших проектів, які є в світі. Можна, в загальному, не мати деякі відмінності від інших проектів.

Після цього, як відбувається утворення вихідної ідеї сайту, буде прийнято втілення її в дійсність, неодмінно варто дуже ретельно, в деталях обміркувати напрямок концепції зі структурою сайту.

Це реально має значення, бо від всього має залежність подальші дії, оформлення дизайну сайту з його контентом в Махаон. Конкретно, коли меню має три розділи, що складаються з підрозділів, в оформленні дизайну відмінно виділитися меню, що випадає. Якщо з'являться основні пункти, підрозділів для яких немає, реально їх помістити в меню одним рядком, вибравши потрібний дизайн.

Аналогічне можна мати на увазі щодо контенту. Необхідно раніше придумати, чи буде інформація бути в потрібних розділах. Чи достатньо і виявиться інформаційних даних для різних розділу.

Це має значення. Тому, що, якщо на сайті адресу кожної сторінки буде сформований. Коли скористатися ЧПУ-моделлю, то потім не дуже легко виконати заміну структури сайту. Конкретно, зробити об'єднання або перейменування кожної категорії, бо для цього в значній кількості варіантів знадобиться міняти адресу сторінок, які проиндексировали пошуковики.

Природно, зробити зміну всіх адрес сторінок на сайті в повній мірі можливо, якщо використовувати 301-редирект. Однак, це стане виконанням зайвої роботи, яку можна не робити, коли все сплановано правильно.

В цілому, це реально зробити після обмірковування проекту. Часом домен здатний впливати на подальшу розробку всього іншого, разом з найменуваннями пунктів.

Про те, як вибрати домен, досить багато написано. Коли коротко міркувати, то треба робити так, щоб домен добре читався і запам'ятовувався. Щоб люди могли без складнощів відтворити його, не використовуючи пам'ять, набрати за допомогою рук, всередині браузера.

Якщо ведуть роботу над сайтом, використовуючи який можна заробити, то рекомендують, щоб він розташовувався в одній головній доменній зоні, тому, що інші зони, особливо не надто знайомі, ранжуються в пошукових системах

Потім, як зроблений вибір доменного імені, потрібно зробити перевірку домену на ступінь зайнятості, бо більшу кількість красивих, нескладних імен раніше зайняли.

Обсудим ваш Проект?

Зробити замовлення

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод

Задати питання

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод