Эксклюзивный сайт – необходимость, или выдумка?

Ексклюзивний сайт - необхідність, або вигадка?

Так багато сказано про ексклюзивність та унікальність. Але що це? І чи потрібно це для досягнення середньостатистичних цілей? На ці питання ми і постараємося відповісти вам в цьому матеріалі.

Що таке ексклюзивний сайт?
Ексклюзивним сайтом прийнято називати абсолютно унікальний і абсолютно неповторний дизайн, тобто дизайн «під ключ». Як правило такі сайти замовляють ті, хто хоче вигідно виділятися на тлі конкурентів, або ж написати сайт під себе і свої потреби.

Коли варто замовляти саме ексклюзивний сайт?
Ексклюзивний сайт варто замовляти в тих випадках, якщо ви чітко розумієте для чого вам потрібен сайт, яким він повинен бути і до яких цілей прагнути. Тобто у вас повинен бути чіткий план і чітка задумка.
Якщо чіткості в планах немає - можна покластися на дизайнера, замовити індивідуальний, або шаблонний сайт. Таким чином ви отримати функціонуючу платформу за розумні гроші, ну а поміняти дизайн на ексклюзивний можна завжди.

Скільки коштує ексклюзивний сайт?
Ексклюзивний на те і ексклюзивний, що стоїть він більше, ніж шаблонні сайти і сайти зроблені в конструкторах.
Тут кожна деталь прописується і малюється під вас і ваші потреби - природно, що вартість буде залежати від конкретного обсягу робіт і від конкретного набору функцій і модулів.
Але лякатися не варто - іноді індивідуальні сайти коштують приблизно так само, як і зроблені на конструкторах, адже справа - в конкретному випадки!

Обсудим ваш Проект?

Зробити замовлення

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод

Задати питання

x
Неверный ввод

Неверный ввод

Пожалуйста, введите ваш E-mail адрес

Неверный ввод

Неверный ввод